banner

10/10, czyli sołectwa Gminy Ulan zmierzą się w turnieju

„Turniej Sołectw” dla mieszkańców Gminy Ulan-Majorat organizowany w ramach obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości. Celem imprezy, która odbędzie się w niedzielę, 22 lipca o godz. 14.00 na gminnym boisku w Ulanie jest integracja społeczna mieszkańców gminy Ulan-Majorat.

1. „Turniej Sołectw” obejmuje grupę 10 konkurencji adresowanych do 10-cio osobowych reprezentacji poszczególnych wsi (w tym: sołtys, radny lub osoba z rady sołeckiej, 3 seniorów powyżej 60 lat w tym 1 seniorka oraz 5 osób wyznaczonych przez kapitana drużyny).

2. Dodatkowo każda drużyna ma prawo do wystawienia 1 osoby rezerwowej w danej grupie wiekowej lub sprawowanej funkcji społecznej we wsi (łącznie 3 osoby). Decyzja o zastąpieniu zawodnika musi zostać wydana na podstawie konsultacji lekarskiej i decyzji Sędziego Głównego.
UWAGA: W wyżej wymienionym składzie drużyny powinny znaleźć się przynajmniej 4 kobiety.

 Uczestnictwo
Zgłoszenia przyjmowane są do 16 lipca 2018 r. osobiście od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Ulanie-Majoracie, Ulan-Majorat 51, 21-307 Ulan-Majorat, bądź na adres e -mail: gok-ulan@o2.pl (przesyłając skan zgłoszenia).
Wszelkich informacji można uzyskać się pod numerem tel. 83 351 80 67.
Dodatkowe punkty za posiadanie przez drużynę jednakowych koszulek.

Na zakończenie festynu, odbędzie się ogłoszenie wyników i wręczeniu nagród.

Regulamin i karta zgłoszeniowa w linku poniżej
http://www.gok.ulanmajorat.pl/upload/Regulamin%20-%20Turniej%20Soleetw.pdf

Spotkanie informacyjne w sprawie solarów

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Skąpani w słońcu

Skomentuj