banner

Czy wczoraj byliśmy świadkami „drugiego expose”?

Podczas wczorajszej sesji Rady Miasta, po obszernym sprawozdaniu burmistrza (odniesiemy się do tego w kolejnych wpisach) radny Jakub Jakubowski w punkcie: „Interpelacje i zapytania” nie omieszkał skomentować śmiałych planów włodarza Radzynia.

-Panie burmistrzu – tytułem wstępu powiem, spraw w sprawozdaniu bardzo dużo,  planów bardzo dużo – co najmniej jakby to było expose na początku kadencji. Szkoda, że to jest w ostatnim roku – rozpoczął swoją wypowiedź radny.

Pan radny był uprzejmy wspomnieć, że jakby to było expose. A może? – odniósł się do słów Jakubowskiego, Jerzy Rębek. – Wszyscy, którzy bacznie obserwują sesje Rady Miasta, to chyba Państwo możecie potwierdzić, że staram się udzielić naprawdę dostatecznie dużo powiedzieć na temat różnych przedsięwzięć, które są planowane, realizowane.

-Jest bardzo dużo zamierzeń – to prawda. Chcę również dodać, że przez cały okres trwania tej kadencji dotychczas – warto to zauważyć, że też było co powiedzieć i do czego się odnosić. Te procesy cały czas trwają – to nie jest coś nowego –podsumował burmistrz.

Jakub Hapka

Na portalu od jesieni 2012 r. Najpierw jako felietonista, od maja 2015 redaktor naczelny. Absolwent polonistyki UMCS. Fan futbolu.

Przyjdź w niedzielę na wyjątkowy koncert!

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Ulica Zygmunta Pietrzaka

Skomentuj