banner

Dariusz Bilski zwycięzcą wyborów uzupełniających

Dariusz Bilski – 166 głosów, Przemysław Nast – 95, Jakub Hapka – 29 – tak przedstawiają się wyniki wczorajszych wyborów uzupełniających do Rady Miasta w okręgu nr 3. Lokal wyborczy w Gimnazjum Nr 2 zamknięto punktualnie o 21.00.

Oddano 292 głosy (na dwóch kartach oddano nieważny głos).

Okręg Nr 3, obejmujący ulice: Akacjową, Chełmońskiego, Dębowa, Klonową, Lubelską, Malczewskiego, Matejki, Polną, Powstania Styczniowego, Wisznicką (od ronda WiN), Wyspiańskiego oraz Zieloną liczy ponad 900 osób uprawnionych do głosowania.

O komentarz poprosiliśmy Jakuba Hapkę, który zajął najniższy stopień podium:

– Na początku pragnę podziękować wszystkim tym, którzy wczoraj wzięli udział w głosowaniu, szczególnie tym, którzy obok mojego nazwiska postawili krzyżyk. Dziękuję mojemu pełnomocnikowi i pracującemu społecznie sztabowi. Podobnie jak w futbolu – porażki uczą, człowiek nabiera pokory. Wierzę, że zaprocentuje to na przyszłość, także podczas najbliższych jesiennych wyborów samorządowych. Dziękuję za każdy miły gest, wyrazy wsparcia i podtrzymywania na duchu wszystkim ludziom dobrej woli.

Jako naczelny niniejszego portalu obiecuję, że sprawy mieszkańców miasta, nie tylko ze wspomnianego okręgu leżą nam na sercu. Niedawno rozpoczęliśmy cykl artykułów o stanie ulic w Radzyniu, w dziale „Listy do redakcji” przysyłacie do nas sprawy i problemy, które kierujemy do Urzędu Miasta. Nie pozostajemy głusi na żadną prośbę o interwencję.

Panu Dariuszowi gratuluję zwycięstwa, wierząc, iż już od pierwszej sesji w interpelacjach i zapytaniach, jak i wolnych wnioskach będzie interweniował i zabiegał o poprawę codziennego życia nie  tylko mieszkańców okręgu nr 3, ale także wszystkich radzynian.

Jutro Targi Pracy i Edukacji w ZSP

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Dwa światy – ul. Osiedlowa i Sitkowskiego