banner

Dispelled Reality zwycięzcami półfinału „Emergenza Festival”

W miniony piątek, 9 marca w warszawskim Voodoo Club Dobre Chłopaki głosami jury(113) i publiczności (74 pkt.) wygrali półfinał EMERGENZA FESTIVAL.  Oprócz tego, zakwalifikowali się do finału konkursu „Stage4You”.

zdj.: Emergenza Festival

Jak informują na swoim fb profilu:

Dziękujemy organizatorom za pełen profesjonalizm, oceniającym za docenienie naszego grania, ale przede wszystkim dziękujemy publice, czyli Wam, bo to, co zrobiliście pod sceną przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Było mega! Tak głośnego refrenu „Po Złotą Koronę” jeszcze nie słyszeliśmy. W takich chwilach czujemy jeszcze więcej powera do dalszego działania. Dzięki jeszcze raz! 

 

Stage4YOU na UW” to program muzyczny, którego celem jest wyłonienie twórców dobrej muzyki oraz danie im szansy na zaprezentowanie swoich umiejętności. Inicjodawcą tego programu jest studencka telewizja internetowa Uniwerek.TV.

Stage4You to program dla zespołów oraz samodzielnych wykonawców – jedynym warunkiem jest ograniczenie wiekowe, w konkursie mogą wziąć udział licealiści oraz osoby do 30. roku życia.  Na zwycięzców programu czekają wyjątkowa nagroda:  koncert podczas Juwenaliów Uniwersytetu Warszawskiego 2018 na Agrykoli.

6 chłopaków grających rock progresywny z elementami metalu – Łukasz Jurkowski 🎤, Jakub Kotowski 🎷, Karol Romaniuk 🎸, Karol Strojek 🎹, Rafał Podleś 🎸 i Wojciech Śliwiński 🥁 To studenci Politechniki Warszawskiej, koncertujący, biorący udział w różnych konkursach.

Jakub Hapka

Na portalu od jesieni 2012 r. Najpierw jako felietonista, od maja 2015 redaktor naczelny. Absolwent polonistyki UMCS. Fan futbolu.

II Gminny Turniej w Piłkarzyki w Borkach

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Komunistyczna tablica zniknie z Gminy Czemierniki?

Skomentuj