banner

Informacje organizacyjne dla Absolwentów I Liceum Ogólnokształcącego w Radzyniu

Jak pisze dyrektor I LO, p. Ewa Grodzka: W imieniu Komitetu Organizacyjnego oraz własnym serdecznie dziękuję Państwu za przyjęcie zaproszenia na I Zjazd Absolwentów Radzyńskiego Liceum. Wierzę, że nasze spotkanie będzie bardzo udane a dzień 11 czerwca 2016 r. stanie się prawdziwym Świętem Absolwentów I Liceum Ogólnokształcącego w Radzyniu Podlaskim.

Dziękuję również wszystkim Państwu, którzy nadesłali do nas zdjęcia z czasów licealnych i nie tylko. Stanowią one dla nas dużą wartość. Zamieścimy je w prezentacjach podczas Zjazdu oraz w kronikach i księgach, które powstaną po naszym spotkaniu.
Pragnę Państwu przekazać jeszcze kilka istotnych informacji:
1) Jeśli przyjadą Państwo samochodem, mogą Państwo skorzystać z parkingu na placu szkolnym (dysponujemy około 50 miejscami), na boisku trawiastym przy Parku Miejskim (wjazd od Oranżerii) oraz na parkingach miejskich (najbliższy na placu po dawnym dworcu PKS-u).

2) Msza Św. w intencji Absolwentów i Kadry Pedagogicznej zostanie odprawiona w kościele p.w. Trójcy  Św. w Radzyniu Podlaskim o godz.
15.00.
3) O godz. 16.00 rozpoczniemy rejestrację uczestników Zjazdu w budynku szkoły, ul. Partyzantów 8. Przy rejestracji otrzymają Państwo
identyfikator, znaczek okolicznościowy oraz „Księgę Absolwentów I Liceum Ogólnokształcącego w Radzyniu Podlaskim”.

4) Oficjalne otwarcie Zjazdu nastąpi o godz. 18.00 w dużej sali gimnastycznej.

5) Po części oficjalnej i artystycznej zapraszamy Państwa na kolację, którą podamy w małej sali gimnastycznej i wyznaczonych pracowniach. Do każdej z sal przeznaczonej na poczęstunek zostały przydzielone poszczególne roczniki Absolwentów. Plany rozmieszczenia zamieścimy na stronie internetowej szkoły w zakładce Zjazd oraz umieścimy na drzwiach wejściowych do szkoły, tak, aby każdy mógł się z nimi zapoznać. Ponadto na drzwiach każdej pracowni zamieścimy imienną listę osób, dla których zaplanowano w niej miejsce.

6) Podczas Zjazdu zostaną wykonane zdjęcia grupowe według harmonogramu, z którym zapoznamy Państwa podczas otwarcia imprezy. Zdjęcie grupowe będzie do odebrania przed końcem spotkania. Inne zdjęcia można będzie zamówić indywidualnie u fotografa.

7) Prosimy Państwa o zabranie ze sobą na zjazd zdjęć, które uznają Państwo za ważne w celu ich skopiowania. Dostarczenie zdjęć jest
nieobowiązkowe, ale bardzo mile widziane. Mogą to być zdjęcia legitymacyjne (do okolicznościowego wydawnictwa), zdjęcia z czasów
szkolnych, zdjęcia małżeństw Absolwentów, zdjęcia wielopokoleniowych rodzin Absolwentów.

8) Planujemy wykonanie po Zjeździe następujących Ksiąg Pamiątkowych:
a) Pamiątkowej Księgi Uczestników I Zjazdu Absolwentów (do tej Księgi będzie się można wpisać na miejscu i wkleić swoje zdjęcie)
b) Księgi Małżeństw zawartych miedzy Absolwentami I Liceum Ogólnokształcącego w Radzyniu Podlaskim (dlatego prosimy o zdjęcia małżeństw, niekoniecznie ślubnych)
c) Księgi Wielopokoleniowych Rodzin Absolwentów I Liceum Ogólnokształcącego w Radzyniu Podlaskim (również prosimy o zdjęcia w miarę możliwości)
9) Podczas Zjazdu będzie czynny punkt, w którym zeskanujemy zdjęcia, które Państwo przywiozą a nie będą mogli ich zostawić.
10) Bal będzie trwał do świtu, czyli do ok. 4.00.

Wierzę, iż I Zjazd Absolwentów I Liceum Ogólnokształcącego w Radzyniu Podlaskim przejdzie do historii jako wspaniałe niezapomniane wydarzenie.

Z uszanowaniem

Ewa Grodzka
Dyrektor Szkoły

Zaproszenie na Gminny Dzień Dziecka we Wrzosowie

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Krzysztof Piersa, autor „Komputerowego ćpuna” jutro w MBP

Skomentuj