banner

Eryk Niewęgłowski, Patrycja Chud, Kamil Chud, Martyna Zielnik i Katarzyna Ciężka powalczą o medale Mistrzostw Świata w Taekwon-do!!!

Od 1 października piątka zawodników Radzyńskiego Sportowego Centrum Taekwon-do: Katarzyna Ciężka, Eryk Niewęgłowski, Martyna Zielnik, Patrycja i Kamil Chud bierze udział w zgrupowaniu Kadry Narodowej, które jest końcowym etapem przygotowań do Mistrzostw Świata rozpoczynających się już 9 października w Irlandii.

Jest to bardzo duże wyróżnienie jak i nagroda za znakomite wyniki uzyskane w pierwszej połowie sezonu startowego. Okres przygotowawczy do tak ważnego turnieju rozpoczął się już w drugiej połowie wakacji i został bardzo sumiennie przepracowany przez radzyńskich wojowników. Warto zauważyć, że w Dublinie weźmie udział, aż 2177 uczestników z 61 krajów.

Udział w Mistrzostwach Świata jak i samo przygotowanie zawodników Radzyńskiego Sportowego Centrum Taekwon-do, możliwe jest dzięki wsparciu ze strony:

– Starostwa Powiatowego w Radzyniu Podlaskim,

– Banku Spółdzielczego w Radzyniu Podlaskim,

– Spółdzielczej Mleczarni SPOMLEK,

– Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych,

– Firmy Pana Pawła Olejniczaka VOBOS,

– Olimp Sport Nutrition,

– Górniczej Fabryce Narzędzi,

– Smile Art Studio,

– Gminie Kąkolewnica,

– Oraz osobom prywatnym i rodzicom uczestników zajęć w RSCTKD,

Zachęcamy do trzymania kciuków i kibicowania w trakcie zawodów, gdzie bezpośrednią internetową relację z mistrzostw przeprowadzi firma SportMartialArts.com. Informacje o dokładnych startach naszych zawodników można odnaleźć na profilu facebookowym klubu

 

 

 

Potrącenie rowerzysty

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Poszukiwany zgłosił się na komendę

Skomentuj