banner

Sportowe Walentynki w Gimnazjum Nr 2

Zaangażowania i ambicji nie można było odmówić uczestnikom startującym w WALENTYNKOWYM TURNIEJU MIKSTÓW SIATKARSKICH, który się odbył w dniu 14 lutego na hali sportowej Gimnazjum nr 2.

Do rywalizacji stanęły dziewczęta i chłopcy z klasy sportowej „1e” oraz uczniowie klas starszych. Ostatecznie w rozgrywkach uczestniczyło 16 drużyn z klas I – III. Po zaciętych pojedynkach w fazie grupowej i półfinałowej przyszedł czas na mecz o III i I miejsce. Na pierwszym miejscu uplasowała się para Wiktoria Bancerz  i Mateusz Dorosz (kl. 3c/d). Kolejne miejsce na podium przypadło duetowi Wiktoria Żurawska i Marcel Obroślak (kl. 1e), na trzeciej lokacie uplasowali się Paulina Koprowska i Paweł Kowalczyk z klasy 3d.

Podsumowując, wszyscy bawili się świetnie, został zrealizowany cel: integracja młodzieży z różnych zespołów klasowych oraz popularyzacja piłki siatkowej. Sport, ruch, aktywność fizyczna są podstawą prawidłowego funkcjonowania każdego człowieka, zwłaszcza młodego. Wpływają na jego prawidłowy rozwój. Jednocześnie stanowią alternatywę aktywnego spędzenia czasu wolnego. Zaangażowanie oraz zdrowa rywalizacja jaka towarzyszyła wszystkim uczestnikom zasługuje na pochwałę. Bo tak naprawdę wszyscy są zwycięzcami.

NIE KAŻDY RODZI SIĘ MISTRZEM ALE KAŻDY MOŻE NIM ZOSTAĆ.

Zmagania turniejowe zorganizował UKS „Start” działający przy naszym gimnazjum.

 

Policja ustaliła sprawcę kradzieży biżuterii

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

II Gala Piłkarska

Skomentuj