banner

Gminna Zabawa Noworoczna

W dniu 31 stycznia w ZPO odbyła się Gminna Zabawa Noworoczna. Organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Borkach z/s w Woli Osowińskiej.

Zabawa przede wszystkim skierowana była do uczniów klas młodszych, uczestniczyły w niej również  dzieci z Punktu Przedszkolnego w Borkach. Większość dzieci wystąpiła w kolorowych i pomysłowych przebraniach.  Wśród tańczących najwięcej było: księżniczek, motylków,  policjantów.  Dzieci bawiły się w rytm skocznej muzyki, a zabawy i konkursy prowadziły świetne animatorki. Atrakcją dla dzieci było malowanie twarzy według wybranego przez siebie wzoru.  Uczestnicy zabawy doczekali się również konkursu na najpiękniejszy strój (wybrano 8 osób z najciekawszymi strojami).

Dzieci chętnie włączyły się do tańców: skakały, kręciły się, bawiły w korowodzie.  Wszystkim uczestnikom zabawy  a także rodzicom udzieliła się miła atmosfera, uśmiechy nie schodziły z twarzy. Na balu, oprócz konkursów i tańców, czekał jeszcze na dzieci słodki poczęstunek. Wszyscy bawili się super i już wyczekują następnej takiej zabawy.

Edyta Gruchoła
Fot. GOKiS

Rewelacja! Wzmożone prace związane z instalacją solarów

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Cezary Demianiuk nowym zawodnikiem Orląt

Skomentuj