banner

Ekologiczny konkurs plastyczny – znamy wyniki!

W czwartek, 12 kwietnia, w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Komarówce Podlaskiej odbyło się rozstrzygnięcie I gminnego konkursu plastycznego ,,Wzrost wykorzystania odnawialnych źródeł energii szansą na poprawę jakości środowiska naturalnego w Gminie Komarówka Podlaska.”

Do konkursu przystąpiło 55 uczniów z terenu gminy. Komisja obradowała w składzie: Sławomir Żyłka – Przewodniczący Komisji, pracownik Gminnego Centrum Kultury w Ulanie – Majorat; Barbara Murawka – członek Komisji, pracownik Gminnego Centrum Kultury w Ulanie – Majorat; Zofia Jakimowicz – członek Komisji, Dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Komarówce Podlaskiej. Jurorzy przyznali nagrody w poszczególnych kategoriach następującym osobom:

Szkoły podstawowe, kategoria klas I-III

I MIEJSCE – Julia Łobińska

II MIEJSCE – Jędrzej Olesiejuk

III MIEJSCE – Jakub Olesiejuk

Klasy IV-VII

I MIEJSCE – Ewelina Ziemkiewicz

II MIEJSCE – Ewelina Pajdosz

III MIEJSCE – Agnieszka Siwińska

Gimnazjum

I MIEJSCE – Michalina Ilczuk

II MIEJSCE – Brygida Wołowik

III MIEJSCE – Dominika Golonka

Z racji tego, iż prace były tak różne i było ich bardzo dużo, ciężko było wybrać 3 pierwsze miejsca z grupy szkół podstawowych, Wójt Gminy Komarówka utworzył podkategorię dla dzieci klas I-III i dodatkowo dokupił nagrody za I miejsce rower, II miejsce nagrodził rolkami z ochraniaczami. Za III miejsce deskorolka.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Każdemu z uczestników przewidziane nagrody pocieszenia, Wręczenie nagród przy okazji obchodów 3 maja na Placu Remizy OSP w Komarówce Podl. Zapraszamy wszystkich uczestników.

Zdj. Gmina Komarówka Podlaska

Laureaci z Ulana

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Dispelled Reality w finale Stage4YOU

Skomentuj