banner

Złote Gody w Borkach

W dniu 15 kwietnia w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Borkach osiem par małżeńskich z terenu gminy obchodziło szczególny jubileusz – Złote Gody, czyli 50 lat wspólnego pożycia małżeńskiego. Wójt Radosław Sałata pogratulował Jubilatom życząc jednocześnie kolejnych wspólnie spędzonych lat w zdrowiu i wzajemnym poszanowaniu.

Medale nadane przez Prezydenta Rzeczpospolitej w rocznicę ślubu otrzymali: Marianna i Marian Karczmarz, Lucyna i Marian Karwowscy, Marianna i Stanisław Karwowscy, Barbara i Stanisław Kłos, Jadwiga i Krzysztof Kowalik, Stanisława i Józef Madej, Helena i Henryk Młynarczyk oraz Krystyna i Wiesław Morawik.

Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w Kościele NMP Wspomożycielki Wiernych w Borkach w intencji jubilatów Dalsza część uroczystości odbyła się w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy Borki. Podczas tej doniosłej uroczystości współmałżonkowie – Jubilaci w obecności Wójta oraz Zastępcy Kierownika USC podziękowali sobie za wspólnie przeżyte lata, jednocześnie przyrzekając, że uczynią wszystko, aby ich małżeństwo było nadal szczęśliwe.

Wszystkim Szanownym Jubilatom życzymy kolejnych lat w zdrowiu i harmonii oraz radości i satysfakcji z tego, co zbudowali trwając przy sobie zgodnie z przyrzeczeniem: w zdrowiu i w chorobie, w smutku i w radości, w bogactwie i w biedzie…

„Jabłkowa paczka” z Ostrówek

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Wyniki konkursu plastycznego w ramach projektu „Nie wypalaj traw”

Skomentuj