Cztery gole i pewne 3 punkty Młodzieżówki

Piłkarze KS Młodzieżówki odnieśli pewne, wysokie zwycięstwo (4-1) nad ekipa ze Sławatycz.W następnym meczu w niedzielę, 1 października o godz. 15.00 zmierzą się z Twierdzą Kobylany, która dziś musiała uznać wyższość Orła Czemierniki (0-2).

Rozpoczęli w następującym składzie: Patryk Śmieciński,Dymek Artur, Kobojek Mateusz,Kołodziejczyk Patryk,Łoziński Piotr,Łukaszuk Norbert,Mazurek Emil,Ochnio Emil,Ślusarczyk Krystian ,Wierzbicki Karol,Zając Mateusz

REZERWA: Dorosz Mateusz Kowalczyk Paweł,Ponikowski Radosław

Jak relacjonuje nam kierownik drużyny, Karol Kalinowski:

Spotkanie od początku zaczyna się po naszej myśli, mamy kontrolę nad meczem, ale nie możemy stworzyć sobie 100% okazji.

Około 20 minuty sędzia dyktuje rzut karny, ale niestety bramkarz broni i dalej mamy remis, dalej atakujemy i przynosi to bramkę na 1-0 strzela Mateusz Zając. Chwilę później mamy rzut rożny i głową na 2-0 strzela Mateusz Kobojek.

Na przerwę schodzimy z dwiema bramkami przewagi. po zmianie stron gospodarze rzucają się do odrabiania wyniku i około 50 minuty strzelają bramkę z rzutu karnego. Mamy 2-1 i zaczyna się nerwówka, gospodarzę dostają wiatr w żagle i atakują raz za raz,lecz my dobrze się bronimy i powoli znowu przejmujemy kontrolę nad meczem.

Ładnym strzałem popisuje się Patryk Kołodziejczyk i mamy 3-1. Spokojnie kontrolujemy przebieg meczu, a po ładnej  akcji gospodarze strzelają do własnej bramki na 4-1 i mamy po meczu. Do końca spotkania kontrolujemy grę. Mimo braku kilku podstawowych zawodników dajemy radę,  każdy gra bardzo dobrze i zasłużenie pokonujemy LKS Sławatycze.