Grad bramek, tym razem bez punktów

Dziś, wczesnym popołudniem KS Młodzieżówka przegrała z Rogoźnicą (2-3). Za tydzień czeka ich do Janowa Podlaskiego.

Nasi wystąpili w następującym składzie: Patryk Śmieciński, Sebastian Bogusz, Artur Dymek, Mateusz Kobojek ,Przemysław Kowalczyk Norbert Łukaszuk, Emil Mazurek, Krzysztof Paskudzki, Marek Sidor, Karol Wierzbicki, Mateusz Zajac

Rezerwa: Tomasz Banasiak, Patryk Kołodziejczyk, Radosław Ponikowski, Krystian Ślusarczyk, Robert Strojek

W mecz wchodzimy źle, żeby nie powiedzieć fatalnie – relacjonuje nam dzisiejszy mecz kierownik drużyny, Karol Kalinowski. – Tylko  postawie naszego bramkarza przez pierwsze 10 minut nie przegrywamy 3 bramkami,lecz goście w końcu znajdują sposób i strzelają bramkę na 1-0. Po golu  mecz zaczyna się wyrównywać i gracze Młodzieżówki zaczynają atakować co przynosi nam bramkę wyrównującą –  strzela Emil Mazurek.

Pod koniec pierwszej połowy zaczynamy przeważać, lecz nic z tego nie wynika i na przerwę schodzimy przy remisie 1-1 W drugiej połowie gra toczy się głownie w środku pola raz jedni raz drudzy groźnie atakują, około 75 minuty dobra piłkę dostaje Emil Mazurek i strzela bramkę na 2-1. Goście atakują i to daje im bramkę na 2-2 ,a około 90 minuty strzelają na 3-2 i mamy po meczu.

Co można powiedzieć o meczu w którym naszym najlepszym zawodnikiem zostaje bramkarz,Patryk ratował nas kilkukrotnie i to jemu zawdzięczamy stracone tylko 3 bramki bo powinno być z 5,6,7.Patrząc na grę można było pomyśleć,  że niektórzy zapomnieli jak się gra w piłkę, zagraliśmy słaby mecz, może to było spowodowane pauza w rozgrywkach i treningami na orliku, mamy nadzieje ze za tydzień zagramy dużo lepsze spotkanie.