banner

Gwiazdy na Babskim Wieczorze w Ulanie

Wczoraj, 5 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Ulanie-Majoracie, specjalnie dla aktywnych przedstawicielek płci pięknej, w związku ze zbliżającym się Dniem Kobiet, odbył się Babski Wieczór. Na scenie pojawili się: Anna Powierza, Grzegorz Kordek oraz Jacek Kawalec. To były bardzo dobrze zainwestowane 4 godziny.

Każdy przekraczający progi ulańskiego GOK-u, otrzymał na wejście słodki drobiazg. Panie powitał marszałek województwa lubelskiego, Sławomir Sosnowski, starosta radzyński, Lucjan Kotwica oraz gospodarz miejsca, Wójt Gminy, Jarosław Koczkodaj. Panowie złożyli życzenia wszystkim paniom, doceniając szczególnie te aktywne w swoim środowisku.

Pierwszym gościem „Babskiego wieczoru” była znana aktorka, Anna Powierza, która opowiedziała o swojej życiowej metamorfozie. Grzegorz Kordek w energetycznym aplauz show „Prosto o kobiecie z humorem o facecie” w zabawnych skeczach, po raz kolejny potwierdził tezę, iż mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus.

Po pełnym humory występie był czas na małe co nieco, organizatorzy – Ulańskie Forum Inicjatyw Społecznych oraz GOK Ulan-Majorat przygotował specjalny poczęstunek.

Ostatnim gościem był znany Jacek Kawalec, który zaśpiewał utwory męskich klasyków: Lennona, Ciechowskiego, Niemena, Cockera (z jego utworami przyjedzie z zespołem w sierpniu do Łukowa), Stinga, Amstronga, na finał Jaggera. Nawiązując do jednego z wykonywanych muzycznych hitów, to był jego Kawale(c)k podłogi.

Towarzyszyli mu na scenie: Julia Chmielnik – wokal,klawisze;Krzysztof Kutrzepa (gitara)  oraz gościnnie Dominika Sitarczuk.

Wój Gminy, Jarosław Koczkodaj nucąc na zakończenie z Jackiem Kawalecem przebój „Ach, te baby” zadeklarował także, że premierowy „Babski wieczór” będzie kontynuowany w przyszłości. Przyklaskując tej deklaracji, wszystkim Paniom składamy już dziś najserdeczniejsze życzenia.

Jakub Hapka

Na portalu od jesieni 2012 r. Najpierw jako felietonista, od maja 2015 redaktor naczelny. Absolwent polonistyki UMCS. Fan futbolu.

Wizyta uczniów ZSP w Bibliotece Wojewódzkiej

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Podziękowania za Dzień Żołnierzy Wyklętych

Skomentuj