banner

Inauguracyjne spotkanie Gminnej Rady Seniorów w Borkach

W dniu 3 listopada 2016 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Borkach odbyło się pierwsze zebranie inauguracyjne Gminnej Rady Seniorów w Borkach.

W posiedzeniu uczestniczyli seniorzy wybrani do Gminnej Rady Seniorów , Wójt Gminy Borki Radosław Sałata, przewodniczący Powiatowej Rady ds. Seniorów Dariusz Gałan, sekretarz Powiatowej Rady ds. Seniorów Marek Korulczyk.

Członkowie Gminnej Rady Seniorów (obecnych 11 osób) wybrali swój Zarząd. Przewodniczącą wybrano Małgorzatę Górną, jej zastępcą Urszulę Marzec, a sekretarzem został Zygmunt Rogoza.

Wójt Gminy Radosław Sałata wyraził zadowolenie, że udało się Radę powołać. Podziękował reprezentantom seniorów w gminie za zaangażowanie i chęć podzielenia się wiedzą i bogatym doświadczeniem życiowym, życząc owocnej pracy w środowisku senioralnym. Zadeklarował również pomoc w organizowaniu wyjazdów seniorów oraz innych form działalności Rady. Do życzeń dołączyli się Pan Dariusz Gałan i Pan Marek Korulczyk , deklarując współpracę z Powiatową Radą Seniorów.

Patriotyczna wieczornica uczniów radzyńskich gimnazjów

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Kąkolewnicy

Skomentuj