banner

Jakub Hapka kandydatem do Rady Miasta w wyborach uzupełniających

Komitet Wyborczy Wyborców  „Alternatywa” – to nazwa komitetu, z którego startować będzie redaktor naczelny portalu radzyninfo.pl w wyborach uzupełniających do Rady Miasta w okręgu nr 3, które odbędą się w niedzielę, 8 kwietnia.

Będę dążył do możliwie jak największej transparentności w działaniach Urzędu Miasta, choćby w publikowaniu rejestru umów – powiedział nam na gorąco Jakub Hapka.

Jakub Hapka (rocznik ’83, rodowity radzyniak)

Polonista, poeta, eseista, redaktor. Od 2015 roku redaktor naczelny portalu RadzyńINFO. Członek Zrzeszenia „Wolność i Niezawisłość” Inspektorat Radzyń czy zespołu ŚDM Band.

Felietonista i bloger, autor znany np. z łamów Kwartalnika Kulturalnego KOZIRYNEK. Jako polonista z wykształcenia przygotował i prowadził wiele wykładów poświęconych literaturze i filmowi, np. wygłaszane dla słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku prelekcje „Sienkiewicz – twórca i ekranizacje jego dzieł”, ”Cervantes i Szekspir – życie i twórczość w 400-lecie śmierci”, „Pan Tadeusz – arcydzieło i jego ekranizacje”, „O Kabarecie Starszych Panów”. Konferansjer, redaktor wydawniczy, np. serii „Felieton radzyński”.

Odbierając statuetkę radzyńskiego „Niedźwiadka” podczas ubiegłorocznej Gali RaSIL.

6-8 lipca Motopiknik w Komarówce

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Policyjny pościg zakończony w polu

Liczba komentarzy 1

 1. szaniec
  05/02/2018

  Serdecznie polecam kandydata, ale krótki egzamin być musi:
  1) kto asystował W.Smolarkowi przy strzelonej bramce w meczu Polska – Portugalia na mistrzostwach świata w 1986 roku?
  2) jak brzmiały wg piastunki kazania 5-letniego Henrysia Sienkiewicza, kiedy na jego żądanie stawiała go na stole?
  3) ciemnogród to dobrze czy kiepsko?

Skomentuj