banner

Jasełka z SOSW

We wtorek 19 grudnia w sali kina „Oranżeria” odbył się jasełkowy spektakl z udziałem wychowanków SOSW. Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji z wydarzenia!

Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć dyrekcji SOSW na czele z panią dyrektor Małgorzatą Popek oraz całego grona pedagogicznego. Uroczystość swoją obecnością uświetnili także panowie starostowie – Lucjan Kotwica i Jan Gil wraz z panią radną Anna Michalak. Obecna była przewodnicząca Rady Rodziców Jolanta Mućko oraz społeczność szkolna i przedszkolna. Duchowieństwo reprezentował ks. Henryk Och.

Bohaterami dnia byli jednak wychowankowie SOSW grający w Jasełkach. Nie zabrakło w nich niczego. Były piękne stroje i scenografia, oświetlenie i muzyka. A przede wszystkim aktorzy, którzy swoim zaangażowaniem i autentyzmem potrafili oddać ducha Świąt Bożego Narodzenia.

Wszystkim gratulujemy wspaniałych kreacji. Kto zaś  jeszcze nie poczuł magii Świąt, ten niech Jasełka z SOSW potraktuje jako dobrą ku temu okazję. Wystarczy zerknąć do naszej galerii!

Promocja książki „Perły renesansu w powiecie radzyńskim” Piotra Hapki

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Świąteczny Ósmy Kolor Tęczy

Skomentuj