banner

Finał Dni Radzynia z Robertem Janowskim

W niedzielę 17 czerwca w parku miejskim miał miejsce finał Dni Radzynia. Był tort dla wszystkich oraz występ gwiazdy – Roberta Janowskiego, znanego z teleturnieju „Jaka to melodia”.

Kiedy bohater wieczoru wkroczył na scenę, entuzjazm publiczności zapowiadał wspaniałą zabawę. Rozpoczęto jednak od małego falstartu, ponieważ piosenkarza nie było słychać. Wkrótce usunięto jednak techniczne problemy, a Robert Janowski z typową dla siebie gracją skomentował sprawę. Wkrótce rozpoczęła się nostalgiczna i zarazem energetyzująca, muzyczna podróż do czasów prywatek i rock&rolla.

Robert Janowski porwał swoim śpiewem i osobowością publiczność, jednak jak przystało na mistrza, ustąpił w czasie koncertu pola zaproszonym gościom. Swoje utwory wykonywali: gwiazda „Jaka to melodia”, Magdalena Tul, Włoch mieszkający w Polsce William Prestigiacomo oraz… Tola Janowska, córka artysty! Oczywiście nie obyło się bez bisu. Radzyniacy świetnie się bawili, co było miodem na serce artystów. – Dziękujemy Wam! Było pięknie! – pożegnał się z nami Robert  Janowski. Dowodem zainteresowania wydarzeniem były nie tylko tłumy, ale także niecodzienny widok na radzyńskim niebie. Otóż przez chwilę widać było nad sceną drona. Przeżyjmy to jeszcze raz!

 

„Te, co skaczą i fruwają” Artura Tabora

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Śpiewająco o miłości do Radzynia

Skomentuj