banner

Mecz na czwórkę

W dzisiejszym meczu KS Młodzieżówka pokonała GLKS Rokitno 4-0.

Radzyniacy wystąpili w składzie: Norbert Łukaszuk,Artur Dymek,Bartłomiej Grabek,Mateusz Kobojek,Przemysław Kowalczyk,Łukasz Łozinski ,Emil Mazurek,Krzysztof Paskudzki, Krzysztof Paszkowski,Karol Wierzbicki,Mateusz Wiszniewski

Rezerwa: Mateusz Dorosz,Piotr Łoziński Marcin Łukaszuk,Krystian Ślusarczyk.

Przebieg meczu opisuje dla nas kierownik drużyny, Karol Kalinowski:

Od początku gramy agresywnie i stwarzamy sytuacje –  w 6 minucie bramkę po rzucie rożnym strzela Przemysław Kowalczyk, w 13 minucie sam na sam wychodzi Łukasz Łoziński i mamy 2-0.W 17 minucie mamy rzut z autu pod polem karnym gości wrzuca Mateusz Wiszniewski, a piłkę do bramki kieruje Emil Mazurek. Stwarzamy sobie jeszcze parę okazji w pierwszej połowie, ale piłka obija tylko słupki gości i na przerwę schodzimy prowadząc 3-0.

Druga połowa toczyła się głownie w środku pola. Dopiero w 83 minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego strzela Mateusz Kobojek i mamy po meczu. Za tydzień gramy na wyjeździe z Dębem Dębowa Kłoda, walczymy o kolejne pkt.

Jakub Hapka

Na portalu od jesieni 2012 r. Najpierw jako felietonista, od maja 2015 redaktor naczelny. Absolwent polonistyki UMCS. Fan futbolu.

Dispelled Reality zwycięzcami Przeglądu Kapel Studenckich

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Dziś nadzwyczajna sesja Rady Miasta

Skomentuj