banner

MBP im. Zenona Przesmyckiego zmienia się dla Was

Z ogromną przyjemnością informujemy, że zakończyła się przebudowa strony internetowej Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zenona Przesmyckiego w Radzyniu Podlaskim.

Obecnie odwiedzając nas za pośrednictwem adresu www.mbpradzyn.pl.  znajdziecie Państwo szereg informacji uporządkowanych graficznie, przez co poruszanie się po naszej stronie jest wygodne i czytelne dla użytkownika. Nasuwa się pytanie, na co zwrócić uwagę? Odpowiedź nie jest prosta, bowiem oferta naszej biblioteki, to szeroki wachlarz usług. Warto na pewno zajrzeć do AKTUALNOŚCI, tam znajdą Państwo ważne informacje o nadchodzących wydarzeniach i zmianach, które mogą być istotne dla Czytelnika. KATALOG ON-LINE pozwala na dostęp do naszego księgozbioru z pozycji domowego fotela, jest to bowiem możliwość sprawdzenia, czy interesująca nas aktualnie książka jest dostępna.

Poprzez KATALOG ON-LINE, mogą Państwo interesującą Was pozycję książkową zarezerwować i odebrać wówczas, kiedy będzie dostępna do wypożyczenia. Mamy również coś dla najmłodszych fanów bajek i baśni, którzy chcieliby choć przez chwilę poczuć się jak to jest być bohaterem z własnych marzeń. Poza bogatymi zbiorami nasza oferta to także WYPOŻYCZALNIA STROJÓW, z którą możecie Państwo zapoznać się wstępnie na naszej stronie internetowej. Do przymiarki i po dokonanie ostatecznego wyboru, zapraszamy osobiście. Czytelnicy zainteresowani KLUBEM BIBLIOTEKA MALUCHA, czy DYSKUSYJNYM KLUBEM KSIĄŻKI, również znajdą informacje na stronie www.mbpradzyn.pl.

Wszystkiego jednak nie zdradzamy, zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą pełną ofertą on-line poprzez stronę www.mbpradzyn.pl, Fanpage, Instagram i przede wszystkim osobiście. Zapewniamy, że każdy znajdzie coś dla siebie. Czekamy na sugestie i uwagi dotyczące strony www.mbpradzyn.pl.

Agnieszka Bober

Dojazd do SOSW ma być gotowy do 1 września

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Dzieje się w Ulanie

Skomentuj