banner

Mikołaj odwiedzi dzieci w sołectwie Biała

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas w roku. Jest to najlepsza okazja, aby spełnić marzenia, szczególnie tych najmłodszych. Pamiętajmy, że okres bożonarodzeniowy to nie tylko prezenty, ale również tradycja. Dlatego też Stowarzyszenie BIAŁE RÓŻE w Białejz radością informuje, że już po raz kolejny przystąpi do realizacji jednej z najpiękniejszych tradycji, proponując wizytę „prawdziwego” Świętego Mikołaja w domach u dzieci ze wsi Biała. 

Wizyta Mikołaja, wręczającego prezenty, to coś, co zapadnie dzieciom w pamięci na bardzo długo. Prezent oczywiście cieszy najmłodszych, ale chyba ważniejsza od zawartości i jakości prezentów jest właśnie osobista wizyta w domu i spotkanie z siwobrodym staruszkiem. To zdarzenie niepowtarzalne i wyjątkowe, które uwiarygodnia słowa rodziców i jest powodem do dumy i pochwalenia się o tej niezwykłej przygodzie, o której jeszcze długo dziecko z wielkim entuzjazmem będzie wspominało.

W niedzielę, 10 grudnia od godziny 12.00 w sołectwie wsi Biała będą jeździć Mikołaje, odwiedzając i obdarowując słodkimi, drobnymi upominkami wszystkie dzieci, w przedziale wiekowym od 1 roku do klasa IV włącznie. Prosimy wszystkich rodziców i opiekunów w/w dzieci o symboliczne udekorowanie bramki swojej posesji kolorowym akcentem w postaci balonika lub wstążeczki, czy chorągiewki, jako wyraz zaproszenia Mikołaja do swojego domu. Ponadto informujemy rodziców i opiekunów, lub tych gościnnie przebywających ze swoimi pociechami w Białej, którzy zechcą skorzystać z okazji i obdarować swoje dzieci dodatkową niespodzianką prezentem, mogą w chwili, gdy dochodzi Mikołaj, wyjść ukradkiem przed posesję i przekazać Mikołajowi przygotowany wcześniej przez siebie upominek, by po chwili Mikołaj go wręczył i sprawił niebywałą frajdę i wspaniałe przeżycie dziecku.
Upominki mikołajowe zostaną zakupione ze środków przeznaczonych na Stowarzyszenie BIAŁE RÓŻE  z funduszu sołeckiego sołectwa Biała, które trzeba będzie pokwitować podpisem rodziców lub opiekunów podczas wizyty Mikołaja.

Wszelkich dodatkowych informacji dotyczących akcji „ Mikołaj odwiedza dzieci w Białej” będzie udzielać Prezes Stowarzyszenia „BIAŁE RÓŻE”- Mirosława Piasko

kontakt tel. 504 097 258

 

Dziennikarz śledczy Wojciech Sumliński w Borkach!

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Wejdź w „Struktury pejzażu”

Skomentuj