banner

Mikołajki z MOSiR-em

W niedzielę 10 grudnia setki rodzin z dziećmi spotkały się w hali widowiskowo-sportowej ZSP by wspólnie świętować, bawić się i… uczyć!

Czego to nie brakowało. Dla najmłodszych milusińskich niezastąpiony św. Mikołaj we własnej osobie, a nawet… w czterech osobach. Mikołajowie przywieźli ze sobą wory pełne łakoci, by dla nikogo nie zabrakło słodkości.

Panowała atmosfera rodem z wesołego miasteczka. Do słodyczy od Mikołaja można było dołożyć jeszcze popcornu i waty cukrowej. A także pysznego śledzika domowej receptury od znajomych z kiermaszu w Pałacu… Kto mimo wszystko zachował pusty żołądek, mógł potańczyć na przepastnym parkiecie w rytm skocznej muzyki. Lub pobawić się w dmuchanym zamku. Mali radzyniacy skakali po nim tak intensywnie, że ten w pewnym momencie skapitulował i zaczął się kurczyć… Na szczęście sytuacja została opanowana i wszystko wróciło do normy.

Kto dorósł do poważniejszych zadań, mógł odwiedzić choćby stoisko policyjne, gdzie funkcjonariusze prezentowali milusińskim kamizelki kuloodporne, pałki, hełmy…. Można się było poczuć jak stróż prawa. Nie brakowało również stoisk poświęconych uczeniu się języka angielskiego, ćwiczeniom na siłowni czy warsztatów plastycznych.

Kto mimo wszystko przegapił to wydarzenie, zawsze może zerknąć do naszej galerii. Zapraszamy!

VIII Mikołajkowy Turniej Taekwon-do

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Od modelarza do pilota

Skomentuj