MULKS „Technik-Orion” młodymi pływakami stoi

W minioną sobotę, na pływalni Aqua-Miś odbył się I Radzyński Maraton Pływacki. Zawody miały charakter otwarty i  był rozgrywane  w trzech kategoriach wiekowych: sztafety dla dzieci do lat 12 (2-4 osoby, 30 minut pływania), sztafety dla dzieci w wieku 13 – 16 lat (2-4 osoby, 30 minut pływania) oraz w  kategorii indywidualnej powyżej 16 lat (klasyfikacja mężczyzn i kobiet, 60 minut pływania).

W sztafecie do 12 lat: radzyński zespół Jacka Dębskiego w składzie: Laura Musiejuk, Urszula Gepner, Miłosz Trościanczyk oraz Amelia Syta zajęli 2. lokatę.

W sztafecie 13-16 latków – MULKS zajął 1. i 3. miejsce na podium. Medale zawisły na szyjach: Rafała Musiatowicza, Bartosza i Mikołaja Trykacza oraz Jakuba Kałuszyńskiego.

Trzecią lokatę  (ex aequo z MKS Delfinek Łuków) zajęli: Michał Danilczuk, Mikołaj Maciuk, Łukasz Opolski oraz Nikodem Denisiuk.

W klasyfikacji indywidualnej kobiet tryumfowała Karolina Kochaniec-Matuszak. 2 miejsce zajęła Jagoda Jaszczuk. Wśród panów bezkonkurencyjny był Marek Spozowski (za nim uplasowali się Marcin Melchior oraz Łukasz Perciński)

II miejsce dla ucznia ZSR w XII Powiatowym Konkursie Pamięci Agnieszki Osieckiej