banner

Narozrabiał „w gościach”

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowie 33-letni obywatel Białorusi. Mężczyzna kierował samochodem marki Renault Laguna bez prawa jazdy, mając w organizmie niemal 2,5 promila alkoholu. Teraz amator „jazdy na podwójnym gazie” odpowie za popełnione czyny przed Sądem. Kierowanie w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 22:50 w Radzyniu Podlaskim na drodze K-19. Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Renault Laguna, którego styl jazdy kierującego wskazywał, iż może znajdować się pod działaniem alkoholu. Podczas prowadzonej kontroli drogowej policjanci wyczuli od mężczyzny woń alkoholu. Po przebadaniu 33-latka, obywatela Białorusi okazało się, że jest nietrzeźwy. Badanie wykazało niemal 2,5 promila alkoholu w jego organizmie.

33-latek został zatrzymany do wyjaśnienia w policyjnym areszcie. Teraz za swe czyny odpowie przed sądem. Kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości to przestępstwo zagrożone karą pozbawienia wolności do lat 2.

Znamy wiosenny terminarz Orląt

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego

Skomentuj