banner

Nela „Mała reporterka” odsłoni swoją tabliczkę na Skwerze Podróżników

19 czerwca (niedziela) o godzinie 14.00  Nela, mała podróżniczka określana już jako najmłodsza reporterka świata, odsłoni swoją tabliczkę na Skwerze Podróżników w Radzyniu Podlaskim oraz poprowadzi spotkanie autorskie.

Nela to najmłodsza reporterka świata. Dziewczynka w wieku ośmiu lat wydała książkę „10 niesamowitych przygód Neli”, w której opisuje swoje przygody podróżnicze. Nela odwiedziła wiele krajów świata – m.in. Etiopię, Zanzibar, Tajlandię, Kambodżę, Malezję, Indonezję, Peru oraz Chile. Prowadzi w TVP ABC program „Nela Mała Reporterka”, prezentując swoim rówieśnikom ciekawostki z całego świata. Jej idolem jest Steve Irwin – podróżnik, przyrodnik i prezenter programów podróżniczych.

203ed4fbef5b07178ccbad0da14690ea,641,0,0,0

6defd8e8d3e6aa9576a21eb0bd7d377c,641,0,0,0

Jak pisze we wstępie swojej książki:  Cześć, nazywam się Nela i mam osiem lat. Gdy miałam pięć lat, zaczęłam podróżować po świecie i nagrywać filmy. Moim idolem jest Steve Irwin i pragnę zostać prezenterką podróżniczką. Byłam w wielu ciekawych krajach na różnych kontynentach. Na przykład w Afryce zwiedziłam Etiopię, Zanzibar, Tanzanię i Kenię. W Azji – Tajlandię, Kambodżę, Malezję, Indonezję i Filipiny. W Ameryce Południowej – Peru, Boliwię i Chile. Zapraszam cię w niezapomnianą podróż. Opowiem o pięknych miejscach, które poznałam, i o fascynujących zwierzętach, które zobaczyłam. Świat jest cudowny i możesz oczami wyobraźni podróżować ze mną oraz przeżywać wspaniałe przygody!

Patrycja Kublicka z II LO w ZSP finalistką Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Pangea

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Wypadek w Radowcu

Skomentuj