banner

„Nerwowy” klient

Noc w policyjnym areszcie spędził 35-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego. Mężczyzna w jednym ze sklepów dokonał uszkodzenia witryny sklepowej oraz elewacji budynku poprzez rzucanie betonową kostką. Podłożem konfliktu miało być zwrócenie uwagi przez sprzedawcę o zapłacenie kaucji za butelki przy zakupie piwa. W chwili zatrzymania mężczyzna był nietrzeźwy. Zniszczenie mienia zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

W minioną sobotę około godz. 18:15 dyżurny radzyńskiej komendy został poinformowany o tym, że  w jednym ze sklepów na terenie Radzynia Podlaskiego doszło do awantury z klientem, który w odwecie uszkodził witrynę sklepową oraz elewację budynku. Natychmiast na miejscu pojawili się policjanci i zatrzymali sprawcę, który rzucając kostką brukową uszkodził witrynę sklepową oraz elewację budynku. Jak się okazało podłożem awantury był fakt, iż sprzedawca zwrócił uwagę 35-latkowi, aby zapłacił kaucję za butelki przy zakupie piwa. W chwili zatrzymania mężczyzna był nietrzeźwy. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 1,6 promila alkoholu w jego organizmie.

Straty oszacowane zostały na kwotę około 3500 zł. Sprawca zatrzymany został do wyjaśnienia w policyjnym areszcie. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Zniszczenie mienia zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Uchronili desperata od samobójstwa

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Miasto nie uznaje roszczeń niepublicznych przedszkoli

Skomentuj