banner

Nieprawidłowe wyprzedzanie przyczyną wypadku

Radzyńscy policjanci ustalają szczegóły wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na DK-19 w miejscowości Grabowiec. Jak wstępnie ustalili policjanci kierujący samochodem osobowym marki Hyundai Getz doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym z przeciwnego kierunku pojazdem marki Fiat. W wyniku zderzenia obaj kierujący zostali przewiezieni do szpitala. Policjanci apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Do wypadku doszło wczoraj po godzinie 7:20 na DK-19, w miejscowości Grabowiec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Hyundai Getz, 38-letni obywatel Ukrainy, doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym z przeciwnego kierunku samochodem osobowym marki Fiat, którym kierował 45-letni mieszkaniec Stargardu Szczecińskiego.

W wyniku zdarzenia z obrażeniami ciała do szpitala trafili obaj kierujący. Badanie stanu trzeźwości wykonane przez policjantów potwierdziło, że byli trzeźwi.

W związku z wypadkiem na drodze krajowej przez kilka godzin trwały utrudnienia w ruchu, który odbywał się wahadłowo. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia.

Apelujemy do kierowców o bezpieczną i rozważną jazdę. Zanim zdecydujemy się na wykonanie jakiegokolwiek manewru na drodze, upewnijmy się czy taki manewr możemy wykonać bezpiecznie.

P.M.

Recital Chopinowski w wykonaniu Michała Szymanowskiego

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Wystawa plastikowych modeli redukcyjnych

Skomentuj