banner

Nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu przyczyną wypadku

Radzyńscy policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Radzyniu Podlaskim na ul. Wisznickiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym m-ki Volkswagen Bora, w wyniku nieudzielenia pierwszeństwa przejazdu, zderzył się ze pojazdem marki Volkswagen Golf. Do szpitala z obrażeniami ciała trafiła kierująca golfem. Policjanci apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Do zdarzenia doszło przedwczoraj około godz. 17:50  na ul. Wisznickiej w Radzyniu Podlaskim. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy radzyńskiej komendy wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen Bora, 65-letni mieszkaniec Bydgoszczy, wykonywał manewr skrętu na stację paliw znajdującą się po lewej stronie ul. Wisznickiej. Wykonując manewr skrętu w lewo nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującej pojazdem marki Volkswagen Golf, 56-letniej mieszkance gm. Radzyń Podlaski, który jechała od strony miejscowości Wisznice.

Z obrażeniami ciała do szpitala została przetransportowana kierująca golfem. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzona przez policjantów badanie.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Odsłonięcie tabliczki na Skwerze Podróżników przez Piotra Pustelnika

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

W sieci: kolejny podróżnik odsłonił swoją tabliczkę

Skomentuj