banner

Niewybuch na Partyzantów

Radzyńscy funkcjonariusze zabezpieczali znaleziony granat z czasów II wojny światowej. Niewybuch znajdował się na ul. Partyzantów. Kolejny raz przypominamy o szczególnych środkach ostrożności w przypadkach odnalezienia tego typu niebezpiecznych przedmiotów.

Przedwczoraj około godz. 12:20 oficer dyżurny radzyńskiej komendy otrzymał informację, iż w Radzyniu Podlaskim na ul. Partyzantów znajduję się niewybuch. Na miejsce skierowany został policjant z grupy rozpoznania minersko-pirotechnicznego, który potwierdził zgłoszenie. Okazało się, że znaleziony przedmiot to granat moździerzowy pochodzący z okresu II wojny światowej. Mundurowi zabezpieczyli miejsce zdarzenia do czasu przybycia na miejsce patrolu rozminowania z Jednostki Wojskowej w Chełmie.

Policjanci apelują o ostrożność i przypominają, że odnalezionych niewybuchów nie należy dotykać czy też próbować przenosić. Ważnym jest również, aby do czasu przybycia właściwych służb, miejsce odnalezienia niewypału bądź niewybuchu zabezpieczyć przed przypadkowym dostępem osób nieświadomych zagrożeń.

Terytorialsi złożą przysięgę na placu Wolności

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

11 testowanych, wygrana z Kraśnikiem, z Motorem jednak u siebie!

Liczba komentarzy 1

  1. ewunia
    15/07/2018

    jakie były szczegóły tego zdarzenia… a swoją drogą może to dywersja na przysięgę Terytorialsów 😀
    poważna sprawa…

Skomentuj