banner

Odpowie za włamanie i kradzież

Radzyńscy policjanci zatrzymali 36-latka, który w połowie stycznia włamał się do zamieszkałego domu, skąd ukradł 900 zł i 40 euro. Mężczyzna przyznał się do winy. Mundurowi odzyskali również część skradzionych pieniędzy, które sprawca ukrył za jednym z supermarketów. Przestępstwo kradzieży z włamaniem zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w połowie stycznia br. na terenie Radzynia Podlaskiego. Sprawca włamał się do zamieszkałego domu. Wówczas  łupem „amatora cudzego mienia” padło 900 złotych oraz 40 euro.

Radzyńscy kryminalni wykonując czynności w tej sprawie ustalili personalia sprawcy. Okazał się nim 36-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Mundurowi odzyskali również część skradzionych pieniędzy, które sprawca ukrył za jednym z supermarketów. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i przyznał się do winy. Tłumaczył, że znajdował się w ciągu alkoholowym i większość pieniędzy przeznaczył na alkohol. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Przestępstwo kradzieży z włamaniem zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Miasto musi wypłacić firmie Ensol całą zasądzoną kwotę

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Jutro wieczór balów

Skomentuj