banner

Pierwsza kolejka Ligi Relax

W minioną niedzielę, 12 listopada rozpoczęły się zmagania pod siatką w ramach Radzyńskiej Ligi Siatkówki im. Zdzisława Gmura. Kompletem zwycięstw mogą pochwalić się Freak Team i PUK, choć po jednym punkcie obie ekipy straciły. Kolejne mecze Ligi Relax 3 grudnia.

W Lidze Relax występują: KS Paszki, Gimnazjum nr 2, Freak Team, Nasz Sad Volley Wohyń, Werbanda, Gmina Łuków, Volley Team, Gwiazdeczki oraz ekipa z PUK-u.Jest to liga najbardziej „amatorska” ze wszystkich, w każdej drużynie muszą grać co najmniej 2 dziewczyny i nie może być tam zawodników z Ligi Open.

W tym roku w Lidze Relax gra 9 drużyn a rozgrywki mają formę ligi (mecz i rewanż) podzielonej na 6 niedzielnych terminów. W I terminie wystąpiło 8 drużyn (Gwiazdeczki nadrobią zaległości) a każdy zespół rozegrał 3 mecze. Dwie ekipy, czyli PUK oraz Freak Team zaliczyły po 3 zwycięstwa, choć obie straciły po jednym punkcie. Duże brawa należą się dwóm nowym zespołom reprezentującym Gimnazjum nr 2 oraz Gimnazjum w Białej (Werbanda). Dziewczyny grające wraz ze swymi nauczycielami świetnie się bawiły i nic nie robiły sobie z przewagi fizycznej rywali. W tej lidze najważniejsza jest zabawa.

Kolejny termin Ligi Relax to niedziela 3 grudnia.

Wyniki meczów 12 listopada:

Nasz Sad Volley Wohyń – Freak Team 0:2,

KS Paszki – Volley Team 0:2,

Freak Team – Gimnazjum nr 2 2:0,

KS Paszki – Werbanda 2:1,

Freak Team – Gmina Łuków 2:1,

Volley Team – Werbanda 2:0,

Gmina Łuków – Gimnazjum nr 2 2:0,

PUK – Werbanda 2:0,

Gmina Łuków – Nasz Sad Volley Wohyń 2:1,

PUK – Volley Team 2:0,

Nasz Sad Volley Wohyń – Gimnazjum nr 2 2:0,

PUK – KS Paszki 2:1.

Gminne obchody Narodowego Święta Niepodległości w Ulanie-Majoracie

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

„Duchowa ekstaza – chyba…?”