banner

Piesza potrącona na przejściu

Radzyńscy policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj po godz. 17:00 na ul. Lubelskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Skoda Fabia potrącił pieszą, która z obrażeniami ciała przewieziona została do szpitala. Kierujący pojazdem był trzeźwy. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 17:20 na ul. Lubelskiej w Radzyniu Podlaskim. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia ustalili, że 60-letnia kobieta, mieszkanka Radzynia Podlaskiego przechodząc przez jezdnię  na przejściu dla pieszych, została potrącona przez kierującego samochodem osobowym. Skodą kierował 69-letni mężczyzna, mieszkaniec gm. Ulan Majorat. W wyniku wypadku kobieta, doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala. W chwili wypadku kierujący pojazdem był trzeźwy, co potwierdziło przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie.

Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Pamiętajmy, że piesi, rowerzyści i motocykliści to grupa niechronionych uczestników ruchu drogowego. Podczas zderzenia z pojazdem jadącym nawet z niewielką prędkością mogą zostać poważnie ranni.

Dziś pierwszy trening „biało-zielonych”

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Poznaj „Drogę do domu” Oleny Horhol

Skomentuj