banner

Czy plac zabaw na Bulwarach jest niebezpieczny dla dzieci?

Podczas piątkowej sesji Rady Miasta, w trakcie interpelacji i zapytań radnych, rady opozycyjny Jakub Jakubowski powrócił do pytania z poprzedniej sesji, dotyczącego placu zabaw na Bulwarach.

Dostałem zdjęcia od jednej  mamy – mówi radny Jakub Jakubowskiktóra chodzi z dziećmi na plac zabaw, nie chciałem ich drukować i przynosić, myślę że ktoś był tam z pana zespołu i widział. Chciałbym zapytać co udało się zrobić w sprawie tego placu zabaw na Bulwarach, ponieważ tamten stan się pogarsza? 

W tym zespole, który reprezentuje – rozpoczął burmistrz miasta Jerzy Rębekdoszliśmy do takiego wniosku, że tak powiem kolokwialnie – łatanie tego placu zabaw może być bardzo niebezpieczne, trzeba zlikwidować ten, który jest i wybudować nowy. Te wszystkie urządzenia muszą mieć atest. Ja bym się nawet nie podjął najlepszemu rzemieślnikowi powierzyć naprawienia tego placu zabaw i udostępnienia go dzieciom, bo nie daj boże jakiegoś wypadku, to nie chodzi już o odpowiedzialność karną, ale o odpowiedzialność  moralną. Dlatego proszę państwa, pomyślimy o tym, może trzeba będzie wybudować nowy plac zabaw na osiedlu Bulwary – oświadcza Jerzy Rębek.

Zapraszamy na Targi Pracy i Edukacji

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Biała Niedziela w Gminie Komarówka

Skomentuj