banner

Półfinał świętem piłkarskiej pracy

– Pierwsze słowa, jakie chciałbym skierować do moich chłopaków to: panowie chylę przed wami czoła. I to wysokiego czoła. Dziękuję drużynie za ten mecz. – powiedział po sobotnim dreszczowcu w Rzeszowie (z 2-0, przez 2-2, po ostateczne zwycięstwo w 93 minucie) opiekun „biało-zielonych”. Damian Panek. Jutro,  o godz. 17.00 radzyniaków czeka derbowe starcie z Podlasiem Biała Podlaska w ramach półfinału Pucharu Polski BOZPN.

 Nie milkną echa wyjazdowej sensacji i zwycięstwa nad Stalą (3-2).

Spodziewaliśmy się, że przyjedziemy do drużyny, która jest faworytem nie tylko tego pojedynku, ale i całej ligi. Pokazaliśmy charakter i chociaż to Stal prowadziła grę, to my odskoczyliśmy na 0:2. Zrobiło się jednak nerwowo. Rywale wyrównali i mieli kolejne okazje. Za konsekwentną grę zostaliśmy jednak nagrodzeni i strzeliliśmy na 2:3. Przypominam, że niedawno to my straciliśmy gola w 90 minucie. Sport jest bardzo przewrotny – oceniał zawody trener Orląt.

W ekipie naszych jutrzejszych rywali doszło niedawno do zmiany szkoleniowca – Miłosza Storto zastąpił 44-letni Tomasz Złomańczuk.  Podlasie po 120 minutach w ćwierćfinale pokonało Sokół Adamów po golach Kamila Pajnowskiego i Jakuba Syryjczyka.

Na zwycięzcę spotkania czekają już Orlęta Łuków, które 25 kwietnia pokonały 3-2 ekipę Bizona Jeleniec. Finał pucharu BOZPN zaplanowano na środę, 9 maja.

Sportowe uczczenie Trzeciomajowej Konstytucji

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Miał 2, 5 promila

Skomentuj