banner

Potrącenie rowerzystki

Radzyńscy policjanci ustalają szczegóły wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj przed południem na ul. Koszary w Radzyniu Podlaskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Renault potrącił rowerzystkę. Kobieta z obrażeniami ciała przewieziona została do szpitala. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 11.00 na ul. Koszary w Radzyniu Podlaskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Renault, 68-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego w wyniku nieudzielenia pierwszeństwa przejazdu potrącił 58-letnią rowerzystkę, jednośladem kierowała również mieszkanka Radzynia. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, co potwierdziło wykonane przez policjantów badanie.

W wyniku zdarzenia kobieta doznała obrażeń ciała i przewieziona została do szpitala.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia apelując o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Pamiętajmy, że rowerzyści, motocykliści i piesi to grupa niechronionych uczestników ruchu drogowego, najbardziej narażona na dotkliwe skutki zdarzeń drogowych.

Konkurs o Marii Skłodowskiej-Curie w ZSP

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Okradł kolegę

Skomentuj