banner

Przedszkolaki z Reja witają wiosnę

21 marca rozpoczęła się długo oczekiwana wiosna.Tego dnia wszystkie przedszkolaki zebrały się w jednej sali, aby w wiosennej scenerii pożegnać zimę i powitać wiosnę.

W przedszkolnej sali zrobiło się radośnie i kolorowo tego dnia w naszym przedszkolu odbył się pokaz mody ekologicznej. Rodzice wraz z dziećmi mieli możliwość przygotowania ekologicznych strojów, wykonanych z materiałów przeznaczonych do recyklingu m.in. folii, papieru, gazet, rolek po papierze toaletowym, tektury, butelek plastikowych, nakrętek, a następnie zaprezentowania ich na przedszkolnym wybiegu. To była świetna zabawa. Gratulujemy pomysłowości i oryginalności projektantom mody.

Kolejnym punktem naszego spotkania było przedstawienie w wykonaniu grupy III pod kierunkiem Pani Anetki i Kasi pt. „ O wilku i siedmiu koźlątkach”.

Po obejrzeniu występów małych przedszkolaków wszystkie grupy barwnym korowodem przemaszerowały ulicami osiedla, witając wiosnę. Wśród dzieci panowała radosna atmosfera, było gwarno kolorowo i wesoło. Śpiew wiosennych piosenek rozsiewał wokół słońce, uśmiech i optymizm. Spacer w pięknym słońcu miejmy nadzieję jest zapowiedzią jeszcze piękniejszych dni, które już niebawem nadejdą.

Magdalena Oleksiej

Bursztyn najlepszym produktem dla HoReCa – Skarby Serowara uhonorowane na Food Show Star!

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Mistrzostwa Województwa w Tenisie Zw. Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni Razem”

Skomentuj