banner

„Przegrywamy drugi mecz, ale się nie podajemy” – mówią gracze Młodzieżówki

To był mecz stałych fragmentów gry. W minioną niedzielę, KS Młodzieżówka musiała uznać wyższość Agrosportu Leśna Podlaska(1-3). W przyszłą niedzielę, o 16.00 na bocznym boisku Orląt podejmą Victorię Parczew. Wierzymy, że tym meczem „młodzieżowcy” przełamią złą passę.

KS Młodzieżówka wystąpiła w  skladzie: Patryk Śmieciński,Bogusz Sebastian,Dymek Artur, Kobojek Mateusz,Kowalczyk Przemysław,Łoziński Piotr,Łukaszuk Norbert, Paskudzki Krzysztof,Sidor Marek, Wierzbicki Karol Mateusz Wiszniewski

REZERWA: Tomasz Banasiak, Radosław Ponikowski Krystian Ślusarczyk Mateusz Zając

Jak relacjonuje nam kierownik drużyny, Karol Kalinowski: Mecz zaczyna się bardzo dobrze, Krzysztof Paskudzki strzela bramkę na 1-0, lecz nie cieszymy się długo z prowadzenia. Gospodarze wyrównują z rzutu karnego i jest 1-1 później dostajemy bramkę do szatni też z rzutu karnego.
Na druga połowę wychodzimy zdeterminowani, żeby wyrównać stan meczu niestety z rzutu wolnego gospodarze strzelają na 3-1,drużyna walczy do końca, ale nie mamy szczęścia. Pudłujemy z  rzutu karnego, a później strzelamy w słupek, grając z przewagą jednego zawodnika.

Niestety przegrywamy drugi mecz, ale się nie podajemy. Ta drużyna uczy się grac w A-klasie, mamy kilku nowych zawodników, którzy z meczu na mecz będą coraz pewniejsi siebie.

Pijany kierowca sprawcą kolizji

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

50-lecie Radzyńskich Szachów

Skomentuj