banner

Finał konkursu „Przedsiębiorczy gimnazjalista” w ZSP

W czwartek, 17 maja, w ZSP odbył się finał konkursu „Przedsiębiorczy gimnazjalista”. Młodzież z różnych szkół zebrała się, by rywalizować w zakresie wiedzy z ekonomii. Była to także wyborna okazja do pokazania Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych potencjalnym kandydatom.

Dlatego w przerwie młodzież gimnazjalna została oprowadzona pod okiem nauczycieli po budynku szkoły. Po zakończeniu pisania, a przed ogłoszeniem wyników konkursu, odbyła się także prezentacja Kingi Sposób na temat tego, jak wypadać korzystnie w wystąpieniach publicznych. Dla odprężenia wszystkim uczestnikom konkursu zaproponowano także udział w grze interaktywnej Kahoot!

Potem nadszedł czas ogłoszenia wyników konkursu. Wyróżnienia otrzymali Klaudia Teleszko, Damian Belniak, Kamil Musikowski, Jakub Wołodko, Adrian Maliszewski, Agnieszka Domańska i Agnieszka Szamańska. Najbardziej przedsiębiorcze okazały się bezapelacyjnie dziewczyny. Na kolejnych stopniach podium stanęły bowiem Angelika Grodzicka (3. miejsce), Aleksandra Budzyńska (2. miejsce) i Łucja Szaniawska (zwyciężczyni). Gratulujemy wszystkim zdolnym gimnazjalistom!

Dziś spotkanie z Rafałem Witkiem, autorem książek dla dzieci

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Jak dobrze wypaść przed publicznością? Tłumaczy Kinga Sposób

Skomentuj