banner

Pyszna zabawa, czyli Serenadowa Gra Rodzinna

W ostatnią niedzielę Letnia Scena Kultury doczekała się ciekawej konkurencji w postaci zorganizowanej przez „Spomlek” Serenadowej Gry Rodzinnej.

Radzyńska mleczarnia wpadła na ciekawy pomysł, łącząc promocję swoich serów z dostarczeniem rozrywki mieszkańcom miasta. Wydarzenie, którego centrum stanowił Plac Wolności, cieszyło się dużym zainteresowaniem. Serenadowa Gra Rodzinna była odmianą marszu na orientację. Wszyscy chętni po zapisaniu się otrzymywali mapę, na której zaznaczono 10 miejsc, w których czekały zagadki związane z nabiałem albo zabawy zręcznościowe. Po wykonaniu zadania otrzymywało się naklejkę, a każda grupa, która wróciła na Plac Wolności z kompletem naklejek, mogła liczyć na fanty sponsorowane przez „Spomlek”.

To jednak nie koniec. Większość atrakcji czekała właśnie na Placu Wolności. Każdy mógł spróbować różnych rodzajów serów produkowanych w mleczarni, a także wziąć udział w licznych zabawach. Odbył się także pokaz kuchni molekularnej, w której głównym bohaterem był oczywiście… ser!

Nagroda jubileuszowa dla byłej pracownicy DŚDS

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

„Luz Band” bisuje, czyli przedostatnia Letnia Scena Kultury

Skomentuj