banner

V Kiermasz Wiosenny

Przy okazji zbliżającej się Wielkanocy w niedzielę, 11 marca, w sali konferencyjnej Pałacu Potockich zorganizowany został rękodzielniczy Kiermasz Wiosenny. Fani ręcznie robionych ozdób i domowych przysmaków mogli tutaj znaleźć coś dla siebie.

Na licznych stoiskach dominowały ozdoby i gadżety związane z czasem wielkanocnym, ale można było także znaleźć takie ciekawostki jak domowej roboty mydełka, czy kartki upominkowe na wszystkie okazje. Nie zabrakło także atrakcji dla łasuchów – domowego ciasta, oscypków prosto z gór czy waty cukrowej dla najmłodszych. Jedną z atrakcji były także warsztaty rękodzielnicze dla dzieci.

Wydarzenie cieszyło się zainteresowaniem zarówno sprzedawców, jak i kupujących. – Dzisiaj mamy gości z różnych stron. Dominują oczywiście sprzedający z Radzynia i okolic, ale jest także firma z sękaczami z Parczewa, a także stoisko z serami góralskimi z okolic Poronina – podkreśliła Iwona Pawelec-Burczaniuk, organizatorka kiermaszu, który wszakże nie odbyłby się także bez pomocy ROK-u.  Pani Iwona nie wyklucza kolejnych tego typu wydarzeń w nadchodzącym sezonie.

Weekend z Szachowym Memoriałem Eugeniusza Paśnikowskiego

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Targi maszyn rolniczych

Skomentuj