banner

„Razem dla Marcina”

Dnia 07 stycznia,  w hali sportowej w Woli Osowińskiej odbył się koncert charytatywny „Razem  dla Marcina”, w którym uczestniczyły różne zespoły folklorystyczne, chór parafialny, uczniowie z różnych szkół i przedszkoli z terenu naszej gminy.

Wystąpili także uczniowie Szkoły Podstawowej w Tchórzewie z programem poetycko- muzycznym, świąteczno – noworocznym. Na przygotowania mieli zaledwie trzy dni, tempo bardzo szybkie. Uczniowie stanęli na wysokości zadania i zaprezentowali się  jak najlepiej. Przepięknie recytowali, bardzo ładnie zaśpiewali, zebrali też duże brawa.
Otrzymali także piękne podziękowanie od Pana Wójta Gminy Borki- Radosława Sałaty i wyrazy uznania od Pana Dyrektora Leszka Jacka Rogulskiego.  Organizatorki występu,  Panie: Jolanta Chojnacka Elżbieta Paskudzka, składają serdeczne  podziękowanie Rodzicom uczniów za zgodę na udział oraz przywiezienie dzieci.
Marcinowi życzymy tego, czego najbardziej potrzebuje- zdrowia. A życzliwość,  którą przepełniony był koncert i całe spotkanie niech towarzyszą Mu w trudnych dniach zmagania się z chorobą i dodają otuchy.
zdj.: SP w Tchórzewie

Kinowy repertuar na weekend

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Muffinkowe szaleństwo

Skomentuj