banner

RSC Taekwon-do wywalczyło 15 medali dla Radzynia!

W minioną niedzielę na lubelskiej hali MOSiR przy al. Zygmuntowskich rozegrano Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów i Juniorów Młodszych w Taekwon-Do.

Podczas pierwszych eliminacji do Mistrzostw Polski zgłosiło się 14 klubów z czterech województw: podlaskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego i lubelskiego.

Na zawodach nie zabrakło podopiecznych Łukasza Ciężkiego, którzy stawili się w silnym 12 osobowym składzie. Co pozwoliło zająć radzyńskim wojownikom II miejsce w klasyfikacji generalnej wśród juniorów młodszych oraz IV miejsce wśród juniorów. Na tak wysokie miejsca zapracowała cała radzyńska drużyna a w szczególności medaliści zdobywając łącznie 15 medali dla Radzynia: Damian Ładny złoty medal w układach stopni mistrzowskich, Michał Łobacz złoty medal w walkach do 46 kg i srebrny w układach stopni mistrzowskich, Martyna Ciarkowska złoty medal w walkach do 50 kg i brązowy w układach stopni mistrzowskich, Karolina Świć dwa srebrne medal w walkach do 50 kg i układach stopni mistrzowskich, Jolanta Szczepaniuk złoty medal w walkach do 60 kg, Aleksandra Kopiś brązowy medal w walkach do 42 kg, Piotr Niewęgłowski brązowy medal w walkach do 46 kg, Patrycja Chud dwa złote medale w walkach do 55 kg oraz w układach stopni mistrzowskich, Martyna Zielnik zdobyła, aż trzy medale, dwa srebrne w walkach do 55 kg i układach stopni mistrzowskich oraz brązowy medal w technikach specjalnych.

Oprócz wyżej wymienionych medalistów bardzo dobrze spisali się Bartłomiej Rączka, Radosław Gołębiowski i Piotr Mazur . W zawodach wzięli również udział radzyńscy sędziowie Katarzyna Ciężka, Eryk Niewęgłowski i Kamil Chud.

Juz za tydzień przed radzyńskim wojownikami kolejny wyjazd na Grand Prix Polski, gdzie powalczą o miejsce w ścisłej Kadrze Narodowej na zbliżające się Mistrzostw Europy w Bułgarii.

Kolejny udany wyjazd jak i przygotowanie do zawodów nie byłby realne bez wsparcia i pomocy finansowej ze strony:

 – Urzędu Miasta w Radzyniu Podlaski,

–  Starostwa Powiatowego w Radzyniu Podlaskim,

– Banku Spółdzielczego w Radzyniu Podlaskim,

– Spółdzielczej Mleczarni SPOMLEK,

– Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych,

– Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej,

– Nadleśnictwa w Radzyniu Podlaskim,

– Firmy Pana Pawła Olejniczaka VOBOS,

– Firmie Pana Jacka Niebrzegowskiego TECHMAG,

Spółdzielni – SIMENA

Potrącony pieszy na Ostrowieckiej

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Pierwszy Dzień Wiosny Dniem Matematyki w Zespole Szkół w Białce

Skomentuj