banner

Śmiertelny wypadek z udziałem pieszego

Radzyńscy policjanci ustalają szczegóły wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Walinna, gmina Komarówka Podlaska. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym 19-latek, najechał na leżącego na jezdni mężczyznę. Niestety pieszy w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu zdarzenia drogowego. Policja apeluje o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 18:10 w miejscowości Walinna, gmina Komarówka Podlaska. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy radzyńskiej drogówki wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Audi najechał na leżącego na jezdni mężczyznę. Autem kierował 19-letni mieszkaniec gminy Komarówka Podlaska. W chwili zdarzenia mężczyzna był trzeźwy. Pieszy, 47-letni również mieszkaniec gminy Komarówka Podlaska, w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu zdarzenia drogowego.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Piesi i rowerzyści na drodze, to grupa szczególnie narażona na dotkliwe skutki wypadków drogowych. Dlatego za łamanie podstawowych zasad i przepisów ruchu drogowego, a przede wszystkim zdroworozsądkowego myślenia można zapłacić najwyższą cenę, jaką jest życie.

W sieci: konferencja prasowa

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Za nami Gala Orląt

Skomentuj