banner

Zorientowani licealiści

10 czerwca w I Liceum Ogólnokształcącym w Radzyniu Podlaskim odbyła się XI Szkolna Impreza na Orientację. Na jej starcie stawiło się 188 osób – 108 w kategorii dziewcząt i 80 w kategorii chłopców.
– Impreza polegała na jak najszybszym odnalezieniu sześciu miejsc w najbliższym otoczeniu szkoły, określonych specjalnie przygotowaną mapą. Miejsca te zostały oznaczone lampionami wyposażonymi w perforatory, za pomocą których uczestnik potwierdzał tam swoją obecność – powiedział nam Robert Mazurek, pomysłodawca imprezy. Organizatorem przedsięwzięcia było Szkolne Koło Krajoznawczo-Turystyczne PTTK nr 21 przy I LO w Radzyniu Podlaskim, natomiast funkcję sędziów pełniły Urszula Malmon i Dominika Gomółka.
Rywalizacja przebiegała fair play. Wszyscy uczniowie byli bardzo zdeterminowani i walczyli o najwyższe lokaty. Ostatecznie, w kategorii dziewcząt zwyciężyła Anna Jesionek wyprzedzając Patrycję Stępniak i Emilię Krupską. Natomiast w gronie chłopców pierwsze zajął Przemysław Musiatowicz, wyprzedzając Pawła Gomółkę i Karola Smogorzewskiego.

Wakacyjny Turniej Piłkarzyków

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

V WIOSENNE MISTRZOSTWA POWIATU W PŁYWANIU

Skomentuj