banner

Spotkanie informacyjne w sprawie solarów

W piątek, 6 lipca odbyły się w Bezwoli i w Suchowoli spotkania informacyjne dla uczestników projektu pt. „Odnawialne źródła energii w Gminie Wohyń”. 

zdj.: Gmina Wohyń

Po przejściowych trudnościach z poprzednim wykonawcą, wybrano nową firmę do przeprowadzenia montaży. Gmina zawarła umowę na wykonanie prac z firmą ANTINUS ze Skierniewic, której przedstawiciele uczestniczyli w spotkaniach i przekazali precyzyjne ustalenia.

Montaże na terenie Gminy Wohyń będą realizowane miejscowościami i rozpoczną się po 15 lipca. Do prac zostanie skierowanych na początek 7 ekip montażowych, planuje się wykonywanie do 50 instalacji tygodniowo. Ekipy montażowe z poszczególnymi mieszkańcami na wykonanie prac będą się umawiały telefonicznie. W pierwszej kolejności zostaną zamontowane instalacje z tzw. listy podstawowej, później z listy rezerwowej, na której w kolejce czeka jeszcze 98 osób.

Dodatkowe informacje nt. projektu „Odnawialne źródła energii w Gminie Wohyń” są dostępne pod adresem http://gminawohyn.e-oze.eu lub w UG Wohyń pok. 3 tel. 83 353 00 63.

Na prośbę wykonawcy gmina  prosi o przygotowanie pomieszczeń do montażu i zapewnienie dostępu do prac na dachu lub elewacji.

Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

10/10, czyli sołectwa Gminy Ulan zmierzą się w turnieju

Skomentuj