banner

Tragiczny wypadek w Paszkach Małych

Dzisiaj w nocy na DK-19 w miejscowości Paszki Małe doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Audi z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym. Kierowca osobówki poniósł śmierć na miejscu. Droga krajowa zablokowana była przez ponad 5 godzin. W tym czasie Policja zorganizowała objazd.

Dzisiaj w nocy około godziny 00:20 w miejscowości Paszki Małe na drodze krajowej nr 19 doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Audi A4, 19-letni mieszkaniec gm. Kock z nie wyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym m-ki Mercedes Actros wraz z naczepą. Mercedesem kierował 28-letni obywatel Rosji.

Siła uderzenia była tak duża, że oba pojazdy wylądowały w przydrożnym rowie. Niestety, w wyniku wypadku kierowca audi poniósł śmierć na miejscu, natomiast kierujący mercedesem z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Droga krajowa zablokowana była przez ponad 5 godzin. W tym czasie policjanci zorganizowali objazdy.

Prowadzone w tej sprawie postępowanie pozwoli wyjaśnić dokładny przebieg całego wypadku.

Policja apeluje do kierowców o bezpieczną i rozważną jazdę, zanim zdecydujemy się na wykonanie jakiegokolwiek manewru na drodze, upewnijmy się czy taki manewr możemy wykonać bezpiecznie. Wielu tragedii na drodze można uniknąć poprzez właściwe zachowanie.

Rok ogólnopolskich sukcesów radzyńskiej „samochodówki”

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Radzyń na ostatnim miejscu w Polsce

Skomentuj