banner

W trzeciomajowych biegach bezkonkurencyjna Komarówka

Podczas XVIII Biegów Ulicznych, upamiętniających uchwalenie Konstytucji 3 Maja było gorąco, wietrznie ale chyba jakoś poszło. MOSiR dziękuje  Grupie drGerard i wszystkim, którzy pomogli przy sprawnym przeprowadzeniu zawodów.

Najlepsi zawodnicy:

Dziewczęta klasa IV i młodsze szkoły podstawowej
1. Natalia Krupska SP Komarówka
2. Anna Kot SP 2 Radzyń
3. Aleksandra Grzywaczewska SP Wohyń


Chłopcy IV klasa i młodsi szkoły podstawowej
1. Jakub Kopraniuk SP 2 Radzyń
2. Adam Łobejko SP Komarówka
3. Bartosz Konarski SP 2 Radzyń


Dziewczęta V – VI klasa szkoły podstawowej
1. Roksana Wapa SP Komarówka
2. Weronika Korszeń SP Komarówka
3. Alicja Kuzko SP Komarówka


Chłopcy V – VI klasa szkoły podstawowej
1. Bartosz Szczebelski SP 1 Radzyń
2. Jakub Rycaj SP 1 Radzyń
3. Mikołaj Trykacz SP 1 Radzyń


Dziewczęta VII klasa szkoły podstawowej
1. Oliwia Łobińska SP Komarówka
2. Anna Adamska SP 1 Radzyń
3. Julita Grzeszczuk SP Ostrówki

Chłopcy klasa VII szkoły podstawowej

1. Marek Gil SP Wohyń
2. Aleksander Kępa SP Wohyń
3. Michał Osipacz SP Komarówka

Dziewczęta II – III klasa gimnazjum
1. Julita Olesiewicz Gimnazjum Komarówka
2. Kornelia Krupska Gimnazjum Komarówka
3. Daria Hołownia Gimnazjum 2 Radzyń

Chłopcy II – III klasa gimnazjum
1. Przemysław Ładniak Gimnazjum Wohyń
2. Bartosz Idzikowski Gimnazjum 2 Radzyń
3. Rafał Musiatowicz

Dziewczęta szkoły ponadgimnazjalne
1. Natalia Górna I LO Radzyń
2. Wiktoria Sałata I LO Radzyń
3. Natalia Bernacka I LO Radzyń

Chłopcy szkoły ponadgimnazjalne
1. Michał Klimiuk I LO Radzyń
2. Karol Zbaracki I LO Radzyń
3. Adam Kulik Technikum Wola Osowińska

Kobiety open
1. Grażyna Głowacka
2. Alicja Trykacz
3. Małgorzata Szczepaniuk

Mężczyźni open
1. Michał Piróg
2. Piotr Adamski
3. Jacek Woźniak

Klasyfikacja szkół / szkoły podstawowe
1. SP Komarówka
2. SP 2 Radzyń
3. SP Wohyń

Klasyfikacja szkół / szkoły gimnazjalne
1. Gimnazjum Komarówka
2. Gimnazjum 2 Radzyń
3. Gimnazjum Wohyń

Klasyfikacja szkół / szkoły ponadgimnazjalne
1. I LO Radzyń
2. Technikum Wola Osowińska
3. LO Komarówka

Rozstrzelani

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Podbili Kanzas, przejdą Krznę?

Skomentuj