banner

W poniedziałek poznamy nowego dyrektora MOSiR-u

Tomasz Stephan jako przewodniczący, ponadto Robert Targoński oraz Małgorzata Kowalczyk- to skład komisji, powołanej  przez burmistrza Radzynia, która ma przeprowadzić nabór kandydata na wolne stanowisko kierownika miejskiej jednostki organizacyjnej.  W piątek, 2 marca upłynął termin nadsyłania ofert. Do magistratu wpłynęły dwie – wobec jednej z nich zaistniały wątpliwości natury prawnej.

Na konkurs na dyrektora MOSiR wpłynęły 2 oferty. Komisja dokonała otwarcia ofert i ich analizy. W związku z tym, że co do jednej miała  wątpliwości prawne, skierowała ją do prawnika, celem dokonania analizy. Po jej uzyskaniu i rozwianiu wątpliwości, że jedna z osób kandydujących nie spełniała wymagań konkursu, druga osoba została zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną, która odbędzie się w poniedziałek 19 marca.Obecnie nie można ujawnić nazwisk kandydatów, gdyż nie jest to informacja publiczna.

-Po rozmowie kwalifikacyjnej i zatwierdzeniu kandydata przez burmistrza przekażemy informację o tym, kto będzie dyrektorem MOSiR-informuje nas rzecznik Urzędu Miasta, Anna Wasak

Obecnie p. o. dyrektora MOSiR-u, Agnieszka Włoszek rozpoczęła pracę 27 lipca 2015, zastępując Grzegorza Szrama. Ówczesny komunikat głosił: nowy dyrektor zostanie powołany w drodze konkursu do tego czasu pełniącą obowiązki dyrektora MOSiR będzie Agnieszka Włoszek.

Jakub Hapka

Na portalu od jesieni 2012 r. Najpierw jako felietonista, od maja 2015 redaktor naczelny. Absolwent polonistyki UMCS. Fan futbolu.

Małe Ciche 09.03 – zimowe szaleństwa

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Podziękowania fundacji „Nigdy nie jesteśmy sami” dla prezesa RASiL-u

Skomentuj