banner

Wakacyjne spotkanie z policjantami

Radzyńscy policjanci spotkali się z uczestnikami „Wakacyjnych pikników na strzelnicy”, gdzie podczas spotkania z dziećmi, realizowali działania informacyjno – edukacyjne „Wizyta funkcjonariuszy cieszyła się ogromnym zainteresowaniem najmłodszych, którzy chętnie uczestniczyli w dyskusji na temat bezpiecznych zachowań w różnych sytuacjach.

W minioną środę  funkcjonariusze z radzyńskiej komendy uczestniczyli w spotkaniu z dziećmi, które uczestniczyły w zajęciach wakacyjnych zorganizowanych przez Gminy Ośrodek Kultury w Kąkolewnicy. Wiodącym tematem spotkania było bezpieczeństwo nad wodą w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo – nad wodą” organizowanej pod patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji  Pana Mariusza Błaszczaka. Przy tej okazji uczestnicy mieli możliwość przypomnieć sobie wiele ważnych informacji na temat bezpieczeństwa podczas wakacji.

Ponadto w trakcie zajęć z dziećmi przypomniano o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym miedzy innymi jeździe na rowerze, rolkach czy deskorolce, a także podczas wykonywania prac polowych przez dorosłych. Dzieci chętnie odpowiadały na pytania policjantów.

Na zakończenie wszystkim uczestnikom spotkania policjanci złożyli życzenia bezpiecznych wakacji oraz przekazali materiały informacyjne, ulotki i naklejki związane z kampanią „Kręci mnie bezpieczeństwo … nad wodą” a także elementy odblaskowe.

Dożynki w Czemiernikach

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Radzynianka w pielgrzymkowej centrali

Skomentuj