banner

Wieczorek taneczny

W dniu 25 października  odbył się wieczorek taneczny dla uczestników koła muzycznego w Szkole Podstawowej w Tchórzewie, to znaczy dla uczniów klas II i III.

Wszyscy z niecierpliwością czekali na koniec lekcji. Pani Agnieszka Latoch  ustawiła nam stoliki i krzesełka. Uczniowie ozdobili sale do zabawy i przygotowali poczęstunek: kanapki, owoce i ciasteczka oraz napoje. Od poczęstunku właśnie rozpoczęło się nasze spotkanie, na które przybył zaproszony pan dyrektor Leszek Jacek Rogulski. Rozpoczęły się śpiewy, popisy wokalne chłopców i dziewcząt. Posileni uczniowie ruszyli do tańca i wesołej zabawy.

Opiekunka koła- pani Elżbieta Paskudzka zorganizowała różne zabawy, np. śmieszne buzie przez naciąganie i zdejmowanie podkolanówek, wyścigi z niesieniem płatków kosmetycznych przez słomkę. Po pracy dołączyła do nas pani Agnieszka Latoch, którą uczniowie porwali do tańca. Dźwięki muzyki i śpiew niosły się wesoło po naszej szkole. Czas szybko minął i zostały nam miłe wspomnienia i porządkowanie sal.

Wieczorek był formą nagrody dla uczniów za pełne zaangażowanie na zajęciach koła muzycznego i uświetnianie śpiewem uroczystości szkolnych oraz uczestnictwo, z sukcesem, w konkursie muzycznym. Dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu uczniów do zabawy- część poczęstunku została na następny dzień. Jak powiedzieli uczniowie- „na poprawiny”

zdj.: SP Tchórzew

Konkursy kuratoryjne: etapy szkolne już za uczestnikami

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 1 w Hołownie

Skomentuj