banner

Wielki sukces radzyńskiego „BezMyślnika”!

Kolejny sukces naszej młodzieży z I LO w Radzyniu! Wydawany przez nich „bezMyślnik” zajął I miejsce w ogólnopolskim konkursie „Potęga Prasy” organizowanym przez tygodnik Angorka.

Jak informuje nas pani Ewa Grodzka, dyrektor I LO: Jury konkursowe doceniło jakość redagowanych gazetek, określając część z nich jako prawdziwe perełki treści i formy (mamy prawo przypuszczać, że własnie taką perełką jest „bezMyślnik”. Nagrodą za zwycięstwo w konkursie jest bezpłatny wyjazd na obóz dziennikarski w Rewalu, w którym uczestniczyć  będzie redaktor naczelna gazetki – Karolina Palica. Opiekunem gazetki szkolnej jest Pani Izabela Świć – nauczycielka języka polskiego.

Przypomnę, że nie jest to jedyny sukces „bezMyślnika”. Gazetka zdobywała już: I miejsce w konkursie „Wielką czcionką” oraz I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie na Gazetkę Szkolną „XVIII Forum Pismaków” w roku szkolnym 2012/2013 oraz II m. 2014 w konkursie dla gazetek uczniowskich „Forum Pismaków”, I m w Polsce 2014 w kategorii „Fotografia dziennikarska”, III m. w Polsce w kategorii „Wywiad”2014.

W poniższym linku skan z Angory:

2015-05-27-17-16-41-01

Gratulujemy!

***

Skąd wzięła się nazwa?

Jakub Hapka

Na portalu od jesieni 2012 r. Najpierw jako felietonista, od maja 2015 redaktor naczelny. Absolwent polonistyki UMCS. Fan futbolu.

Radzyniacy na powitanie lata

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Koniec „Grota”

Skomentuj